Якщо потрібен софт під вінду - імхо, краще поставити на окремий комп вінду і працювати / гратись на ній. Це просте і ефективне рішення, як би в мене був такий сабж. В наші дні вже у всіх валяється тих комп’ютерів що можна ігровий клуб зробити.
Взагалі навіть написав про 1 комп - одна система тому, що думаю, макось прибрала дюал-бут не тільки для “боротьби з конкурентами” але й з метою характерної для неї стабільності. І це було правильне рішення.
Сьогодні б нізащо не поставив другу операційну систему, ризикуючи даними на диску. Але кожному своє.