JustLotik Коротче я дуал бутаю windows і linux після того як я зайшов у віндовс я захотів зайти в лінукс але windows зламав grub тепер я не можу зайти в лінукс ні у віндовс (я зайшов у віндовс через uefi bios)
root Відновити завантажувач через liveusbі вимкнути fastboot у windows, щоб вона більше не затирала GRUB
JustLotik root тільки дає логи, і в мене в uefi bios важко вимкнути мені вже і так windows не треба, microslop робить погані оновлення тому я повністю на мінт переключився